BEZPIECZNY I KOMFORTOWY PROCES ZAKUPU WYMARZONEGO MIESZKANIA

BEZPIECZNY I KOMFORTOWY PROCES ZAKUPU WYMARZONEGO MIESZKANIA

Specjalnie dla Naszych Klientów opracowaliśmy bezpieczny i komfortowy proces zakupu wymarzonego mieszkania.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania, dlatego właśnie jesteśmy z Państwem na każdym etapie współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zakup mieszkania był dla Państwa szczęśliwą chwilą.

Zapraszamy do biura sprzedaży, gdzie w komfortowych warunkach przeprowadzimy Państwa przez proces wyboru i zakupu wymarzonego M.

 

Umowa rezerwacyjna

Umowa ta jest umową czasowej rezerwacji mieszkania . W tym okresie oferta sprzedaży wybranego mieszkania jest blokowana a Kupujący w tym czasie mogą uruchomić procedurę kredytową i uzyskać finansowanie na zakup wybranego mieszkania.  

 

Umowa deweloperska

Jest zawierana w formie notarialnej z wpisem do Księgi Wieczystej prowadzonej dla nieruchomości. Umowa zawiera niezbędne informacje dotyczące przedmiotowej Nieruchomości, opis całego procesu realizacji inwestycji, w tym harmonogram płatności oraz postanowienia dotyczące finalizacji przedsięwzięcia i przeniesienia własności.

 

Wpłaty na rachunek powierniczy

Wszelkie wpłaty dokonywane przez nabywców na poczet zakupu lokalu mieszkalnego odbywają się ratalnie, zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym postępu prac budowlanych na rachunek powierniczy. W ten sposób, że środki przeznaczane są wyłącznie na potrzeby realizacji danej inwestycji.

 

Odbiór techniczny mieszkania

Po wybudowaniu budynku, lokale mieszkalne zostają inwentaryzowane, tak by jego ostateczne parametry (powierzchnia, aranżacja ścianek, rozmieszczenie instalacji) stanowiły podstawę do końcowego rozliczenia finansowego, a nabywca zapłacił za faktyczny stan lokalu mieszkalnego.

 

Umowa przyrzeczona sprzedaży - przeniesienie własności

Po zakończeniu realizacji inwestycji i uzyskaniu prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie budynku następuje przeniesienie własności lokalu na nabywcę poprzez zawarcie przyrzeczonej umowy sprzedaży. Dla każdego lokalu zostaje założona odrębna, wolna od wszelkich obciążeń Księga Wieczysta.